صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / رنگ مو بلگا / لیست قیمت خرید انواع رنگ مو بلگا

لیست قیمت خرید انواع رنگ مو بلگا

ایا از اخرین قیمت انواع رنگ مو بلگا اطلاع دارید ؟ ایا میدانید چگونه میتوانید اخرین لیست قیمت رنگ موی بلگا را از مرکز پخش تهیه کنید؟ ایا با رنگهای بلگا مناسب فصل های مختلف اشنایی دارید ؟ با ما همراه باشید.

انواع رنگ مو بلگا

رنگ موی های مناسب فصل زمستان

یکی از ترفندهای شیک پوشی تغیبر رنگ مو همراه با تغییر فصل است . در فصل زمستان رنگهای بلوند و روشن طرفداران کمتری دارد و استفاده از رنگهای تیره و طیف قهوه ای بیشتر میشود.
از رنگهای مناسب فصل زمستان می توانیم به رنگهای زیر اشاره کنیم :

 • رنگ ماهاگونی
  رنگ ماهاگونی یکی از رنگهای شیک و خاص است و در عین حال که رنگ شاد و درخشانی است اما در عین حال خاص و کلاسیک‌ است . رنگ ماهاگونی سایه ای بین قرمز و قهوه ای است که زیبایی خاصی دارد و رنگ بسیار محبوبی در بین خانمها در سراسر دنیا است . این رنگ یکی از رنگهای مناسب و محبوب برای فصل زمستان است . رنگ ماهوگونی برای خانمهایی که دوست دارند متفاوت باشند و رنگ جدیدی را امتحان کنند ولی نمیخواهند رنگ های عجیب و غریب را استفاده کنند بسیار مناسب است
 • رنگ قهوه ای بلوطی
  قهوه ای بلوطی یکی از رنگهای طیف قهوه ای است که باعث جدابیت و شادابی چهره میشود . رنگ موی بلوطی به رنگ موی فتدقی نزدیک است و طرفداران خاص خود را دارد . رنگ قهوه ای بلوطی برای رنگ پوستهای گندمی مناسب است ولی برای رنگ پوستهای سفید مناسب نیست.
 •  رنگ عسلی تیره
  رنگ عسلی تیره نیز از رنگهای پرطرفدار است اگر رنگ پوست و رنگ چشم روشنی دارید و نمیخواهید رنگ موی روشن داشته باشید عسلی در طیف های مختلف میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.
  • رنگ فندقی
  رنگ فندقی در طیف رنگی بلوند فندقی و قهوه ای فندقی وجود دارد یکی از خصوصیات این رنگ این است که نیاز به دکلره ندارد لنابرلین موها سالم تر می ماند . بهتر اییت خانمهایی با پوست روشن از این رنگ استفاده نکنند ولی برای پوست های تیره و سبزه مناسب است.
  • رنگ شرابی
  رنگ موی شرابی دارای طیف روشن و تیره است . رنگ شرابی جزء رنگهایی است که خانمها در رده های سنی مختلف میتوانند از ان استفاده کنند . رنگ موی شرابی به خانمهایی با پوست روشن توصیه میشود و خانمهای با پوست تیره و برنزه بهتر است از اینورنگ استفاده نکنند.

انواع رنگ مو بلگا

قیمت انواع رنگ مو بلگا

برای اطلاع از قیمت انواع رنگ مو بلگا با واحد فروش ما در ارتباط باشید

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش کننده رنگ مو بلگا

شرکت پخش کننده رنگ مو بلگا درجه یک

ایا با شرکتهای پخش کننده رنگ مو بلگا اشنا هستید ؟ ایا میدانید چگونه میتوایند …