صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / اکسیدان انیکا / شرکت پخش اکسیدان انیکا 750 میلی لیتر

شرکت پخش اکسیدان انیکا 750 میلی لیتر

داشتن موهای زیبا و جذاب همواره مورد توجه افراد مخصوصا بانوان بوده و امروزه نیز با گسترش تولیدات مواد آرایشی و بهداشتی این مهم بیش از پیش مورد توجه می باشد. یکی از موادی که برای رنگ کردن مو استفاده می‌شود، اکسیدان می باشد. اکسیدان برای رنگ کردن مو با رنگ مو ترکیب شده و در واقع نقش کاتالیزور را ایفا میکند. مجموعه ما شرکت پخش اکسیدان انیکا 750 میلی لیتر بوده و آن را با کیفیت بالا عرضه می نماید.

شرکت پخش اکسیدان انیکا 750 میلی لیتر

مشخصات بهترین اکسیدان انیکا 750 میلی لیتر

مشخصات بهترین اکسیدان انیکا 750 میلی لیتر همان طور که اشاره شد اکسیدان نقش کاتالیزور را دارد و در واقع هنگام رنگ کردن مو، فرصت ایجاد می‌کند که رنگ مو روی رنگدانه‌های مو اثربخشی لازم را داشته باشد. اکسیدان ها به طور کلی به چهار دسته با درصدهای مختلف تقسیم بندی می شوند و هر کدام از آنها متناسب با رنگ مو و مدل رنگی که قرار است آرایشگر با آن کار کند، مورد استفاده قرار می گیرد. البته انتخاب نوع اکسیدان از نظر درجه امری مهم بوده و در خروجی نتیجه کارما بسیار موثر و مهم می باشد.

برای خرید اکسیدان باید توجه داشته باشیم که آن را از مراکز معتبر تهیه نماییم و از برندهای استاندارد و مرغوب استفاده کنیم. اکسیدان انیکا ۷۵۰ میلی لیتر یک نمونه عالی از این محصول میباشد و توانسته است رضایت مشتریان عزیز را حاصل نماید. استفاده از اکسیدانهای بی کیفیت می تواند هم به موی شما آسیب بزند و هم رنگ مورد دلخواه شما را به وجود نیاورد و یا می تواند باعث ریزش مو و مشکلات پوستی گردد.

همچنین باید در استفاده از اکسیدان ها چه توسط خودمان یا توسط آرایشگران به این نکته توجه نماییم که هر چقدر درصد اکسیدان بالا باشد رنگ روشن تری حاصل می شود. ولی اکثر اوقات که نیاز به اکسیدان ۹ درصد می باشد، متاسفانه بعضی آرایشگران برای تسریع در عمل رنگ مو از اکسیدان های ۱۲ درصد استفاده میکنند که می تواند یا به صورت آنی یا تدریجی باعث خرد شدن مو گردد.

خرید مستقیم اکسیدان انیکا 750 میلی لیتر

خرید مستقیم اکسیدان انیکا 750 میلی لیتر همانطور که اشاره شد مجموعه‌ای ما شرکت پخش اکسیدان انیکا ۷۵۰ میلی لیتر بوده و محصولی با کیفیت با قیمتی مناسب به مشتریان عزیز ارائه می نماید. عزیزان برای خرید اکسیدان انیکا می‌توانند به مجموعه ما به صورت حضوری مراجعه نمایند و یا به صورت مجازی با مراجعه به وب سایت شرکت، محصولات ما را مشاهده و خریداری نمایند. کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات ما، از اصول کاری مجموعه ما بوده و همین امر باعث شده است هم رضایت مشتریان عزیز حاصل گردد و هم افراد با هر توان مالی بتوانند از محصولات ما استفاده نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اکسیدان انیکا 9درصد

اکسیدان یک ماده است که به رنگ مو فرصت رنگ دهی می دهد تا بتوانید از رنگ مو استفاده کنید و رنگ مو بهترین کارایی را داشته باشد و رنگ مورد نظر را به خوبی ایجاد کند

پاسخی بگذارید