صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / رنگ مو 000 / بازار فروش رنگ مو 000

بازار فروش رنگ مو 000

رنگ مو 000 یکی دیگر از انواع رنگ مو مورد استفاده افراد است که با توجه به سلیقه هایی که دارند متفاوت هست و بیشتر توسط آرایشگران برای بانوان مورد استفاده قرار میگیرد که بازار فروش بسیار خوبی دارد که با قیمتی مناسب به فروش می رسانند.

بازار فروش رنگ مو 000

مشخصات رنگ مو باکیفیت

مشخصات رنگ مو باکیفیت مشخصات رنگ مو بسیار زیاد و قابل تامل می باشد این رنگ مو بسیار با کیفیت و مرغوب می باشد که در اینجا به موارد و مشخصات آن می پردازیم این رنگ مو به نوعی روشن کننده می باشد و بسیار پرطرفدار است.

دلیل این که به رنگ موی سه صفر به رنگ موی روشن کننده گفته می‌شود این است که رنگ سه صفر تارهای مو را برای قبول رنگ‌هایی که بعد از استفاده شده گذاشته می‌شود مهیا کرده و در واقع باعث روشن تر کردن و نزدیک تر کردن مو به رنگ موی موردنظر می‌شود.

هنگام استفاده از رنگ مو سه صفر این موضوع قابل صدق نیست یعنی شما نمی توانید برای رساندن مو به پایه ۱۰ از این رنگ استفاده کنید و برای دکلره می توانید از این کار استفاده کنید. همان گونه که بیان می شود رنگ موی سه صفر یک واریاسیون می باشد و قدرت نفوذ کنندگی کمی دارد. به همین دلیل بعد از چند بار شستشوی مواد وارد شده در مو توسط آن خارج شده و در واقع رنگ مو پاک می شود.

این رنگ مو جزئی از رنگ موهای داخل کاتولوگ های رنگ مو می باشد ولی مانند بقیه رنگ موها ممکن است ضررهایی برای مو داشته باشد و استفاده زیاد از هر رنگ مویی باعث سفید مفرط خواهد شد به همین دلیل استفاده از هر رنگ مویی نیاز به حد و زمانی دارد.

هدف از استفاده از این محصول روشن کردن مو و رساندن مو به پایه پنج می‌باشد. وقتی موها در اثر این رنگ به پایه مناسب برسند پذیرش کننده رنگ‌ موهای جدید خواهند بود و رنگ جدید خیلی زیباتر روی موها جلوه خواهد کرد در کل زیبایی خاصی به موهای خانم ها می دهد که خودشان واقعا لذت می برند و چهره آنها را دو چندان می‌کنند.

توزیع کننده رنگ مو 000

توزیع کننده رنگ مو 000 توزیع رنگ مو 000 در وهله اول توسط کارخانه های تولیدی انجام میشود آن ها را با دستگاه های پیشرفته تولید می کنند و با درصد های متفاوتی بسته بندی می کنند و با واسطه هایی به عنوان نماینده فروش بین فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی و داروخانه ها تولید می کنند و در اختیار مشتریان می گذارند و می توانید از سایت هایی که در اختیار مشتریان‌می گذارند به صورت غیر حضوری نیز خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

پاسخی بگذارید