صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / رنگ مو پرستیژ / بازار فروش رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک عمده

بازار فروش رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک عمده

رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک جزو بهترین نمونه رنگ موهایی است که به هیچ عنوان سلامت موی افراد را به خطر نمی اندازد. بازار های فروش رنگ موی بدون آمونیاک غالباً به صورت عمده فعالیت دارند. رنگ مو عمده توسط مراکز پخش متعددی در سراسر کشور عرضه می شوند تا تمامی متقاضیان  بتوانند به راحتی به انواع رنگ مو بدون آمونیاک با قیمت مناسب و در حجم انبوه دسترسی داشته باشند.

بازار فروش رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک عمده

ویژگی های رنگ مو بدون آمونیاک

ویژگی های رنگ مو بدون آمونیاک آمونیاک یکی از اصلی ترین مواد اولیه رنگ مو های قدیمی است که موجب باز شدن فولیکول های ساقه مو شده و با نفوذ در آن موجب تعقیر رنگ مو می شود.

اما رنگ موهایی که از آمونیاک تولید میشوند مضرات بسیاری را با خود به همراه دارند. از جمله معایب اصلی این نوع رنگ مو ها آسیب رسانی و شکننده کردن به مو می باشد.

به همین دلیل امروزه تولیدکنندگان فعال در حوزه صنایع محصولات آرایشی اقدام به تولید رنگ مو های بدون آمونیاک کرده اند. رنگ مو بدون آمونیاک نوعی رنگ موی گیاهی محسوب می شوند که امروزه جایگاه ویژه ای را در بازار لوازم و محصولات آرایشی به خود اختصاص داده است.

در این نوع رنگ مو ها به جای آمونیاک از نوعی مواد قلیایی استفاده شده است کارایی آن مطابق با آمونیاک می باشد و به راحتی در ساقه مو نفوذ کرده و مو ها را به حد دلخواه تعقیر رنگ می دهد. 

رنگ مو های بدون آمونیاک نسبت به نمونه های شیمیایی آسیب رسانی کمتری دارند و این امر موجب شده است تا آن ها امروزه جزو پر فروش ترین انواع رنگ مو ها به شمار روند

البته این نکته لازم به ذکر است که به دلیل اینکه در این نوع رنگ ها آمونیاک موجود نیست، لذا برای آزاد سازی فولیکول بهتر ساقه مو، به حرارت نیاز است. در نتیجه فرآیند رنگ کردن مو با نمونه های گیاهی این رنگ ها همواره با گرما سشوار همراه است.


قیمت خرید رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک

قیمت خرید رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک یکی از بهترین رنگ مو های گیاهی محسوب می شود که در بسته بندی های متنوع با قیمت های مختلف عرضه بازار می شود.

قیمت خرید رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک با نحوه خرید و یا عرضه آن رابطه تنگاتنگی دارد. به طور مثال نمونه هایی که به صورت عمده و یا مستقیم خریداری می شوند قیمت شان بسیار مناسب و نازل می باشد. 

قیمت خرید این محصول غالبا توسط تولید کننده آن تعیین می گردد و در نهایت جهت اطلاع دادن قیمت تعیین شده به مشتریان، قیمت محصول به نمایندگی های فروش رسمی ابلاغ می گردد‌.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کارخانه رنگ مو پرستیژ بدون امونیاک

قیمت کارخانه رنگ مو پرستیژ بدون امونیاک به موارد زیادی بستگی دارد، از مهم ترین عواملی که در تعیین قیمت رنگ هوها اثر گذار هستند می توان به ترکیبات آن ها اشاره کر

پاسخی بگذارید